Описание
Cучасна хореографія.
- уроки з jazz-modern та modern танцю;
- уроки з сontemporary dance;
- уроки з класичного танцю;
ТАНЕЦЬ — вид мистецтва, де художні образи створюються засобами рухів людського тіла.
ДЖАЗ-МОДЕНРН ТАНЕЦЬ — це один з напрямів сучасної хореографії,що дозволяє найбільш комплексно виховати тіло танцюриста,володіє багатим набором виразних засобів, що робить його вільним і яскравим видовищем і відкриває безмежні можливості для танцюриста.На заняттях танцю в стилі джаз-модерн велику увагу приділяють освоєннЮ технік «ізоляції» і «напруга / розслаблення».что касается личных эмоций исполнителя.Експресія і ритм джазу разом з пластикою класики і чуттєвістю модерну народжують неординарні композиції, які йдуть з глибини душі танцюриста.
Навчаючись цьому стилю танцю, кожен може навчитися красиво рухатися, гармонійно виражати свої почуття, розвинути музикальність, артистичність, граціозність.
Сontemporary dance- це напрямок сучасної хореографії,танцювальна техніка якого ,будується на рухах класичного балету. Однак вони зазнали значної трансформації в процесі розвитку напрямку, що зробило танець більш природним, більш різноманітним, наповненим гамою переживань і почуттів, надавши танцюристу можливості для максимального самовираження.Таке злиття форм дозволяє максимально розвинути і реалізувати фізичні можливості, отримати незабутні враження та яскраві емоції, будучи учасником танцю, або навіть просто глядачем такого ефектного дійства.
КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ - фундамент, на якому базуються всі жанри танцювального мистецтва. Хореографічне виховання має велике значення в естетичному розвитку людини; засобами танцювального мистецтва воно прищеплює любов до всього витонченого. Основою хореографічної підготовки учнів є вичення танцювальних вправ кличної системи танцю. Ці вправи послідовні, мають визначену форму, тренують м'язи дітей, надають їм легкості, невимушеності рухів.
Розділи уроку:
1)розігрів
(вінможе бутибіля станка,на середині класу та в партері)
2)ізоляція( робота з м'язами різних ізольованих частин тіла)
3)вправи для хребта(нахили торсу, вигини, спіралі, body role («хвилі»), contraction, release, tilt, lay out.)
4)партер(переходи з одного положеня в інше)
5)крос (різні кроки, біг, повороти, стрибки, обертання)
6)комбінація